Yenidoğan Hemşire Bakım Mankeni


 1. Yenidoğan bebek boy ve kilosunda olmalıdır.
 2. Modelin iç organları çıkarılabilir olmalıdır.
 3. Bebeğin karın kısmı açılabilir olmalıdır.
 4. Değiştiriebilir üreme organları olmalıdır.
 5. Bebeğin kolları,başı ve ayakları hareketli olmalıdır.
 6. Bebek üzerinde aşağıdaki uygulamalar gerçekleştirilebilmelidir.
 •           Trakeotomi uygulamaları
 •           Kadın ve erkek katetrizasyon
 •           Enema Uygulamaları
 •           Femoral,gluteal bölgelere ve ıntracutan enjeksiyon
 •           Ağız ve burundan tüp uygulamaları
 1. Bebek ile beraber şırınga,emme katateri,beslenme tüpü,idrar katateri,idrar toplama poşeti,katater için yağlayıcı madde birlikte verilmelidir.

8.    Ürünün en az 2 yıl garantisi olmalıdır

9.    İthalatçı firma TSE Hizmet Yeterlilik Sertifikası,Sanayi ve Ticaret Bakanlığından alınmış Satış Sonrası Yeterlilik Belgesi olmalıdır

10.  İthalatçı Firma Satmış olduğu ürünün yetkili distribütörü olmalıdır.  Yenidoğan bebeklerin bakımının hemşirelik bölümü öğrencilerine uygulamalı olarak anlatılması için özel olarak üretilen yenidoğan hemşire bakım mankeni en çok tercih edilen anatomik eğitim maketi çeşitleri arasında yer alıyor. Yenidoğan bir bebeğin boyunda ve kilosunda olan eğitim modelinin iç organları çıkarılabilir yapıdadır. Modelin karın kısmı açılabilir ve üreme organları değiştirilebilir. 

Kafası, kolları ve bacakları hareket edebilir yapıda olan anatomik eğitim maketleri arasında yer alır. Son derece kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak imal edilen eğitim modeli çok uzun yıllar deforme olmadan ve yıpranmadan çeşitli eğitimlerde kullanılabilir. Ayrıca bebek modeli trakeotomi uygulamaları için de ideal yapıya kavuşturulmuş durumdadır. 

Bebek Bakımı Eğitim Modeli 

Model üzerinde kadın ve erkek katetrizasyon uygulamaları da gerçekleştirilebilir. Bununla birlikte bebek bakımında son derece önemli olan enema uygulamalarının en doğru şekilde öğrencilere aktarılması için de ideal bir yapıya sahip olduğunu belirtebiliriz. Model üzerinde gerçekleştirilebilecek olası ağız ve burundan tüp uygulamaları eğitimi de tıbbi eğitim maketi kullanılarak net bir şekilde anlatılabilir. 

Eğitim amacıyla özel olarak dizayn edilen eğitim modeli femoral, gluteal bölgelere ve ıntracutan enjeksiyon uygulamalarına uygun alanlara da sahiptir. Eğitim modeli ile birlikte beraber şırınga, emme katateri, beslenme tüpü, idrar katateri, idrar toplama poşeti ve katater için yağlayıcı madde de teslim edilmektedir. SNG Medikal ayrıcalıkları incelediğiniz bu ürün modeli için de geçerlidir. Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: p30, yenidoğan hemşire

Whatsapp