Hakkımızda

SNG Medikal olarak kuruluşumuzdan bu yana kalite odaklı bir hizmet prensibini uyguluyoruz. Geniş ürün yelpazemize daimi olarak yeni ürünler ekliyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ürün skalamızı genişletmeyi sürdürüyoruz. Anatomik modeller, simülasyon eğitim modelleri, tıbbi cihaz ve sarf malzemeleri, hastane medikal malzemeleri ihtiyaçlarınızı hızlı ve kolay karşılamanız için buradayız!

Hizmet politikamız kapsamında % 100 müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. İnternet sitemizde bulunan satışa sunduğumuz ürünlerin tümü belirli bir kalite düzeyinin üzerindedir. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında siparişlerinizi en kısa süre içerisinde tarafınıza ulaştırmaktayız. Hem ürün çeşitlerimizin kalitesi hem de çözüm odaklı hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak arzusundayız.  

Uzun yıllardır sektördeki derin tecrübelerimizin ışığında müşterilerimize her daim en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Yıl boyunca uyguladığımız makul fiyat politikamızı koruyor ve siz değerli müşterilerimizin en kaliteli medikal ürün, cihaz ve malzemeleri en uygun fiyatlarla satın almanızı sağlıyoruz. Farklı markaların ürün çeşitlerini sizlere sunarak alternatif ürün modellerini de incelemenize olanak tanıyoruz.

Vizyonumuz

SNG Medikal olarak sürekli gelişmeyi, kaliteli hizmet ve profesyonel yönetim anlayışını vizyon edindik. Teknolojik gelişmeleri çok yakından takip ediyor ve bu gelişmeler ışığında sürekli yenilenerek sektörün öncü firması olma yolunda hızla ilerliyoruz. Tüm hizmetlerimizde “en iyi” olmak için çıktığımız bu yolda mutlu müşteri portföyümüzü genişletmek ve rakiplerimizden bir adım önde olmak vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Daimi ve dengeli bir şekilde büyüme, müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak global standartlardaki ürünleri pazara sunma misyonuna sahibiz. Eğitimli ve donanımlı kadromuz ile tüm sağlık ve eğitim sektörüne en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Mükemmel hizmet anlayışımız kapsamında sağlık ve eğitim  kuruluşlarımızın gereksinimlerini takip ediyor ve bu ihtiyaçların en doğru ürünlerle karşılanmasını sağlıyoruz.

Whatsapp