İskelet Modeli

Her türlü eğitimde kullanıma uygun bir şekilde dizayn edilen tüm eğitim mankeni ve iskelet modellerini sitemizde bulabilirsiniz. İncelediğiniz iskelet modeli birinci sınıf doğal döküm yöntemi ile üretildi. Son derece dayanıklı olan kırılmaz plastik malzemeden imal edildiği için çok uzun süre uygulamalı eğitimlerde kullanım şansı sunuyor. Hastanelerde, okullarda, laboratuvarlarda ve sağlık kurslarında kullanım için ideal bir üründür.

İnsan vücudunda bulunan yaklaşık 200 kemiğin gerçek ağırlığında üretilmesi ve elle son montajın gerçekleştirilmesi ile elde edilen tam boy iskelet modeli doğal insan iskeleti ebatlarındadır. 3 parçalı olarak üretilen kafatası parçaların birbirine montajı ile hazırlandı. İskelet modelinde diş de yer alıyor. Her bir diş tek tek iskelet modeline monte edildi. İskelet modelinin tüm uzuvları hem hızlı hem de kolay bir şekilde çıkarılıp takılabilme özelliğine sahip olmasıyla da dikkat çekiyor.

İncelediğiniz bu ürün markanın 3 yıl garantisi altındadır. Bu ürünü 5 tekerlekli ve beyaz renkte metal standı ile birlikte adresinize ulaştırıyoruz. Stand tekerlekleri 360 derece dönebildiğinden sadece itme hareketi ile iskelet modelini dilediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürün silinerek kolaylıkla temizlenebilme özelliği ile de ön plana çıkıyor.

En uygun fiyatlar eşliğinde ihtiyacınız olan tüm eğitim mankeni ve modellerini firmamızdan  kolaylıkla tedarik edebilirsiniz. SNG Medikal olarak en uygun fiyatları sunuyor ve makul fiyat politikamızı yıl boyunca koruyoruz. Uygun fiyat avantajından faydalanarak ürünü sipariş verebilirsiniz!

Whatsapp