Bebek Bakım Modeli

Sadece tıbbi bir eğitim verilmesi amacıyla değil, farklı platformlarda bebeklerin sağlığı ve bakımı ile ilgili çeşitli eğitimlerin verilmesi amacıyla da kullanıma uygun olan anatomik eğitim maketi sıklıkla tercih edilen bebek bakım modeli çeşitleri arasında yer alıyor. Kaliteli ve yüksek mukavemet özelliğine sahip malzemelerden üretildiği için uzun yıllar kullanım imkanı tanır. 

Hem okullarda hem de gebelik kurslarında uygulamalı olarak bazı eğitimlerin verilmesi için kullanıma uygun bir forma sahip olan anatomik eğitim maketleri arasında yer alıyor. Bu ürün modeli genç ailelere bebek bakımı hakkında eğitim vermek için de kullanıma uygundur. Bebek bezinin değiştirilmesinin nasıl yapıldığının anlatılması ve bebeğin banyosunda dikkat edilmesi gereken hususların aktarımı için ideal yapıya sahiptir.

Bebek Bakımının Uygulamalı Anlatılacağı Modeller

Bebeklerin kıyafetlerinin nasıl çıkarılması ve yeni kıyafetlerinin nasıl giydirileceği konularında da eğitime uygun olan tıbbi eğitim maketi acemi olan annelere bebeklerin nasıl emzirilmesi gerektiğini aktarmak için de kullanılabilir. Gözleri az oranda açık olan bebek modelinin tüm eklemleri hareketli yapıdadır. Dizleri, bacakları, kolları ve kafası hareket ettirilebilir. 

Gerçek bir bebek boyunda ve genişliğinde olan bebek bakım eğitim modeli sadece silinerek pratik bir şekilde temizlenebilir. İdeal ağırlıkta olduğundan kolayca taşınabilen ürün modeli uzun süre yeni bir modele ihtiyaç duymayı önleyecek kalitededir. Bu kullanışlı eğitim maketine SNG Medikal avantajları eşliğinde sahip olabilirsiniz. 

Whatsapp