Akciğer Modeli, Gırtlak ile Birlikte, 5 Parçalı

Akciğer incelemesinin detaylı bir şekilde yapılabilmesi ve tıbbi eğitimin uygulamalı bir şekilde verilebilmesi için üretilen akciğer modeli gırtlak bölümüne de sahiptir. Toplamda 5 parçalı olarak hazırlanan ürün modeli 3B Scientific markası tarafından üretilen anatomi eğitim maketleri arasında yer alıyor. En kaliteli malzemeler ile hazırlanan gırtlaklı akciğer modeli deforme olmadan uzun süre kullanım imkanı sunuyor. 

En kullanışlı anatomik eğitim maketleri arasında yer alan ürün renklendirme sayesinde dokuların daha net ayrımını sağlayabiliyor. İlkyardım eğitimlerinde de kullanıma uygun olan tıbbi eğitim maketi bronşiyallerle nefes borularının da net bir biçimde görülebilmesini sağlıyor. Maket üzerinde 2 parça şeklinde yer alan kalp bölümü çıkartılabilir yapıya sahiptir. 

Çıkarılabilir 5 Parçaya Sahip Olan Akciğer Modeli

Maket üzerinde yer alan superior vena kava bölümü de çıkarılabilir yapıdadır. Aynı zamanda çıkarılıp yeniden takılabilen aort bölümü de farklı renk ile maket üzerinde vurgulanmış durumda. Yemek borusu bölümü de maket üzerinde mevcut ve 2 parçalı akciğer bölümü de yine net bir şekilde görülebilir. 

Maket modeli ana plaka üzerinde kullanıma sunuluyor. Bu sayede eğitim esnasında elde tutulmasına gerek kalmadan uygulamalı olarak bilgilerin aktarılmasına olanak tanıyor. İncelediğiniz bu eğitim maketi modeline SNG Medikal avantajları eşliğinde sahip olmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Yüksek kalite düzeyi ile uzun kullanım ömrü, uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajlarından siz de faydalanın. 

Whatsapp