Kafatası Modeli, 3 Parçalı


3 parçalı standart sürüm anatomik temel eğitim için ilk başlangıç modelidir.

  • - Kaliteli orijinal dökme
  • - Sert ve kırılmaz plastikten elle üretilmiştir.
  • - Fisür, foramina, prosesus, karniyal sütürler ve diğer ayrıntılar çok titiz bir şekilde hazırlanmıştır.
  • - Kafatası üst, alt ve mandibula şeklinde ayrılabilir.
  • - İsteğe bağlı olarak 5 parçalı beyin de (C 18) ekleyebilirsiniz.
  • - Mıknatıs bağlantılıdır.

Kafatası Modeli, 3 Parçalı
Standart sürüm olarak hazırlanan ve 3 parçaya bölünebilen klasik kafatası modeli 3B Scientific markası tarafından üretildi. Çeşitli tıbbi eğitimlerde kullanım için özel olarak tasarlanan anatomi eğitim maketleri arasında yer alan ürün yüksek kalite düzeyinde olması ile ön plana çıkıyor. Orijinal dökme olarak hazırlanan kafatası ideal ağırlıktadır ve bu sayede kolayca taşınabilir. 
Sert ve kırılmaz plastik malzeme kullanılarak hazırlanan anatomik eğitim maketleri çok daha yüksek mukavemet özelliği sergiler. İncelediğiniz bu ürün modeli de sert ve kırılmaz lastik malzemeden üretildi. Mıknatıs bağlantılı olarak üretildiği için parçalara ayırmak ve yeniden takmak son derece kolaydır. Bu ürün modeline isteğe bağlı olarak 5 parçalı beyin modeli de eklenebilir. 
Beyin Modeli Eklenebilen Kafatası Modeli 
Alt, üst ve mandibula parçalarına ayrılabilen kafatasının iç kısmının incelenebilmesi için de ideal formda tıbbi eğitim maketi olma özelliğine sahip. Eğitim maketinde yer alan fisür, foramina, prosesus, karniyal sütürler ve diğer ayrıntılar detaylı anlatım için uygun bir görünüm sunar. Tüm bu bölümler büyük bir özenle hazırlanmıştır. 
Göz çukuru, burun delikleri ve ağız ile çene yapısı da maket üzerinde incelenebilir. Alt çeke oynar yapıdadır ve ağız hareketlerinin kafatasında nasıl göründüğünün anlatımı için uygundur. İncelediğiniz bu eğitim maketini sunduğumuz çeşitli avantajlar eşliğinde kolaylıkla temin edebilirsiniz. SNG Medikal olarak sizlere en kaliteli eğitim maketi modellerini sunuyoruz. 
Ağırlık 0.8 kg
Ölçüleri 20 x 13.5 x 15.5 cm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp